Palaidīs vien konkursss

Tik jaukā dienā kā šī, prasās arī kādu atrakcionu.
Tad nu te būs. Sāksim ar to, ko var dabūt. Bet protams, ka ziloni un ziloni tādu, kuru pielikt pie ledusskapja. Tālāk jau pati atrakcija: kas jādara? Jāatbild uz pasavisam vienkāršu jautājumu un, ja protat apieties ar google, problēmām nevajadzētu būt.
Šajā nedēļas nogalē aizrāvos ar Seska un piepilsētas skatīšanos (Sex and the City), taču tikai vakardien saņēmos paskatīties to, kā viss sākās. Cik seriāls patiesībā sākumā bija teatrāls un mazlietiņ uzspēlēts, tāds nemākulīgs šarms un taustīšanās. Visa šī sakarā, tad arī jautājums: ar kādu frāzi iesākas 1. sezonas 1. sērija?

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Palaidīs vien konkursss”

  1. Man sanāca, ka ar šito: “Once upon a time an English journalist came to New York.”

  2. Es paceļu roku. Drīkst atbildēšu?
    “Once upon a time an English journalist came to New York.”
    Es zinu, ka ir pareizi, jo noskatījos. :c) Bet, vai esmu pirmā?

    1. O, nu, jā man likās, ka tur bija kaut kas uz – reiz sensenos laikos… pusi!

  3. Nemeklēšu, bet atzīšos, ka kādu gadu atpakaļ arī skatījos, jo man patīk ik pa brītiņam pašķirstīt agrāk mīļas lietas. Reizēm to nevajag darīt var sabojāt labās atmiņas un to garšu… bet tas neaattiecas uz filmām, tajās vienmēr var atrast kaut ko jaunu ar šīs dienas prātu, pat, ja tas ir tikai, nē, drīzāk – vēl jo vairāk, ja tas ir seriāls! Tagad skatos Džima dēļ! (According to Jim) Lūdzu, nesmejies… Nu, patīk man tās ģimenes dzīves ainiņas…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.