Par apakšiņu, kas bojā virsiņu

Kamēr dāmas katru vēlo pavasari iesmej par vīriešiem sandalēs un zeķēs, esmu atradusi to, ar ko dāmām varētu atspēlēties.

Kad sāku studēt un tiku pie savas pirmās stipendijas (hell yeah, astoņi lati!), biju nolēmusi to notriekt apakšveļā. Nezinu īsti, no kurienes tas nācis, bet kaut kādā mirklī saslimu ar kaislību pret skaistu veļu. Jo lielāki kļuva mani ienākumi, jo vairāk un dārgāk sev atļāvos. Laikā, kad draudzenes vairāk rūpējās par to, ko uzvilkt pa virsu, mani interesēja tikai tas, ko pavilkt apakšā. Vēl iesmēju, ka, ja varētu iet laukā tikai apakšveļā, man pavisam noteikti nebūtu jāsatraucas un ilgi jāstāv pie spoguļa ar to jautājumu: ārprāts, ārprāts, man ir pilns skapis ar navkovilktmugurā.

Atpakaļ pie ieķiķināšanas objektiem – zeķēm un sandalēm. Tad, lūk, šajās brīvajās dienās, kad daudz laika varu pavadīt ārpus mājas un vērot cilvēkus, esmu atradusi sieviešu ekvivalentu zeķēm un sandalēm.

SKOČA LENCES
Te arī būs tās sieviešu “zeķes un sandales”. Jau kuro dienu noskatos un domāju, kur tādus mēslus vēl pārdod? Kāpēc joprojām tiek tirgota apakšveļa ar tām “skoča” paskata lencītēm, kuras tik ļoti bojā bezlenču kleitiņas skatu. Nu kāpēc? Kāpēc? Tehnoloģijas ir gājušas uz priekšu un bezlenču krūšturi visu notur savos augstumos. Tiem parasti iestrādātas attiecīgas gumijas maliņas, kas nekam neļaus nekur nošļukt. Ja neesi gatava valkāt bezlenču veļu, aizmirsti par bezlenču kleitu. Dāmas, laba apakšveļa ir investīcija, nevis luksuss, turklāt pašmāju ražotāji mūs priecē ne tikai ar kvalitāti, bet ar lieliskām cenām. Atcerieties, tā ir investīcija. Investīciju objekts – jūs!

Tā starp citu.
> Caurspīdīgs apģērbs.
Neticēsiet, bet zem caurspīdīga apģērba vislabāk iederēsies miesas krāsas veļa. Nē, zem baltas blūzes nav obligāti jāvelk balts krūšturis. Miesas krāsas veļa noteikti necirtīsies acīs spēcīgāk par jūsu caurspīdīgo krekliņu vai džemperīti. Var darīt arī otrādi un spēlēties ar kontrastiem, taču, ja šī spēle nebūs apzināta, tas drīzāk izskatīsies neveikli.
Un vēl, mežģīņu veļai zem piespīlēta apģērba nav ko darīt. Tas nekas, ka tā ir jūsu mīļākā veļa un ka tās mežģīnes ir dievīgas.

Lai kā tur arī būtu, atcerieties, jūs esat orķestris un orķestrī pirmo vijoli var spēlēt tikai viens. Izvēlieties, kura daļa no jums attiecīgajā brīdī tā būs.

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Par apakšiņu, kas bojā virsiņu”

 1. Caurspīdīgās lencītes man kaut kā netraucē, bet esmu gatava piekrist, ka šajā punktā mana gaumes izjūta izkrīt eksāmenā. Savukārt bļāvienam par cakainiem krūšturiem zem gluda, pieguļoša apģērba pilnnīgi pievienojos.

 2. āaak, tas par tām “caurspīdīgajām” lencītēm, attopieties sievietes! un īpaši, ja vēl nav pirmā svaiguma un (paldies dievam, vairs nespīd) kļuvušas dzeltenīgas.. fui.
  sīkumi, detaļas ir tās, ko pamana.

 3. Vasiļjeva kungs ar Tevi lepotos! Zinu, ka arī Tu esi viņa cienītāja;) tāpat kā es. Es ar par smalkumiem un skaistiem sīkumiem, jo tie tā mēdz visu sabojāt, vai tieši otrādi … un abiem dzimumiem lieku aiz auss – taukaini mati ir pats riebīgākais, kas vien var būt;)

 4. Vēl jau ir redzētas arī parastās lencītes pavilktas zem topiņa vai kleitas, ko angliski apzīmē ar vārdu “halter”. Labi vēl, ja puslīdz saskaņotā tonī, bet diemžēl ne vienmēr.

  Nu jā, un taukaini mati… pašai arī visa diena sabojāta, ja kādreiz steigas dēļ nācies iziet ārpus mājas, neizmazgājot matus.

  un vēl tās riepas, kas karās pāri jostasvietai vai ir iespīlētas apžmiegtā krekliņā. Vēee.

 5. Visu jau Tu pareizi saki,bet ir tāda “lielo krūšu” grupa,kurai nopirkt “gludo” krūšturi praktiski nav iespējams,viņas staigā ar to,kas ir dabūjams.

  nu tā,neliels novērojums.

  1. To es zinu un kādā citā tēmā mēs par to runājām, bet šajā reizē runa ir par lencēm. Patiešām – par lencēm un estētisko skatu.
   Citādi iesaku aiziet līdz Rosmes veikalam uz Dzirnavu ielas. Tur ir jaukas meitenes un plašs izmēru piedāvājums. Tā nav reklāma, tas ir ieteikums.

 6. Rosmes veikals Dzirnavu ielā arī interjēra un kopējās atmosfēras ziņā ir tik feins, ka jūties kā tādā luksus butikā, un pārdevējas ļoti atsaucīgas, aprūpēs un aprunāsies.
  Paldes, Kni, par rakstu! Nākamreiz uz jautājumu “vai tiešām vajag vēl vienu?” mana atbilde būs pilnīgi skaidra.:)

 7. ot, zem šitā es parakstos par visiem 100%. ja pašai atskārsme par miesas krāsas veļas ģenialitāti nāca salīdzinoši nesen, tad “neredzamās” lences es nīstu jau gadus 10 :D pa manam, tad jau labāk, lai rēgojas parasta krūštura lence. nevis tāda, kam it kā būtu jābūt neredzmai, bet tā tomēr ir redzamāka par pašu redzamāko, jo SPĪD.
  un vēl esmu redzējusi kauko tik satriecošu kā krūšturis ar ķirsīšu rakstu zem baltas blūzes. nēnu, es nezinu, varbūt vīriešiem patīk hehe

 8. Eh, kā tev piekrītu.. Gaumes sajūta tomēr ir savarīga un netverama lieta..
  Lai gan atzīstos – esmu grēkojusi ar tām plastmasas lencēm, kad vēl nebiju atklājusi LaSenza lielisko piedāvājumu tām, kam vairāk nekā C.. Tad tā tiešām bija problēma, jo tad tik ļoooti gribējās ko plikāku uzvilkt un “atrādīties” :)

  Bet :D :D :D par to redīsa manīto ķirsīšu krūšturi.. Traģiski smieklīgi!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.