Pirms brīvdienu pastkartes

Vispirms paldies jums par šo nedēļu, vismaz tās darbīgo pusi. Par to, ka kaut kādā veidā esat palīdzējuši atkal ieiet ritmā un atgriezties darba vidē. Paldies!

Par to jums dažas iedvesmas nedēļas nogalei.

Teikšu godīgi, man nepatika jaunākā žurnāla Deko numura vāks, tāpēc rīkojos tā, kā esmu darījusi arī iepriekš, proti, atbrīvojusies no tā. Esmu jau agrāk likvidējusi žurnālu vākus, kuri radījuši kaut kādas nelabas asociācijas. Šajā reizē vāku papildināju ar ilustrāciju. Es un Rudu. Rudu vēl guļ, tāpēc tik loģiskais jautājums: kafiju gribi?
Pat ja Latvijas ziema ir tāda pelēcīga, neviens nav aizliedzis krāsas. Krāsojiet savu ikdienu. Ziema ir kā balta lapa, zīmē! Izkrāso sevi!
Katru reizi, kad rodas iespēja pabūt kādā no SKY veikaliem, atļauju sev iegādāties kādu vācu našķi, tādā veidā kompensējot Vācijas trūkumu organismā. Ļaujiet arī sev ar kaut ko panašķēties. Manuprāt, ziema ir lielisks laiks, kad to darīt. Visu silto baudu laiks!
Es krāju cukura paciņas. Tieši tā. Tās ar uzrakstiem, tās, kuras pievieno kafijai vai tējai kafejnīcās. Illy man ir iedevuši jau divas: “meet” un “love”. “think” ir aizlienēta. Smejos, ka man ir uzdevums savākt kādu slepeno ziņojumu.

Lai aizraujošas un notikumiem bagātas brīvdienas!

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Pirms brīvdienu pastkartes”

 1. Meet love…. vairāk nemaz nevajag, lai tie, no kā aizlienēts, – think! :)
  Priecīgu nogali!

 2. Gribi zināt par ko es šonedēļ esmu pilnīgā sajūsmā un par ko zina visi man apkārtesošie, jo vienkārši no sajūsmas nespēju klusēt!!!!????

 3. Labi, tad klausies (lasi) :D
  Nedēļu iesāku seksīgās franču balss (paldies par apzīmējumu;)) pavadībā! Pavadīju pati sevi – tādas iesnas, tādas iesnas…un katrai skaņai, kas šķiet nākam no citas dimensijas, dobjš nazāls piesitiens (ak pateizi, Tu taču mani dzirdēji) :)
  Kāds ļoti amizantā veidā nolēma par mani parūpēties un piespieda iaziet uz Ziemassvētku tirdziņu (neciešu tos, kas Vecrīgā), kur vienā SUŅU būdā man bija rezervēti cimdiņi.
  SUŅU VILNAS CIMDIŅI!!!
  Zini…ir ar dažām lietām tā, ka piemēri un negribas viklt nost. Šī bija tā reize!
  Piedevām visam dabūju kārtīgu vitamīnu devu smieklu veidā. Pa diviem novedām pārdevēju ar jautājumiem:
  1. Vai šiem cimdiem metas blusas? Varbūt jāpērk ap roku liekama blusu siksniņa?
  2. Vai cimdi smirdēs pēc slapja suņa, kad dabūs mitrumu?
  3. Kā jūs ieguvāt vilnu, vai suns tagad ir piliks? (pārdevēja pati vērpa, pati adīja)
  Kā man patīk cilvēki, kas nav krituši uz mutes!
  1. Nē, blusas nemetas! (smiekli)
  2. Nē, pēc slapja suņa nesmirdēs! (smiekli)
  3. Nē, neviens suns šo cimdu dēļ nav cietis un arī pliks neskraida! (pavisam nopietni, bet smaidot)
  Tā gandrīz jau nedēļu staigāju ar šiem burvīgajiem cimdiņiem, kas patiešām ir ūber mīlīgi un silti. Arī franču balss sāk atkāpties :)
  ES MĪLU ZIEMU un SUŅUS (šobrīd) :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.