Projekts Amarillis II

Kādu laiku atpakaļ saņēmu diagnozi, ka palieku veca un šīs diagnozes noteikšanai nebija palīdzējuši sirmie mati, kā tas varētu likties, bet gan tas, ka esmu zaudējusi daļu bezrūpīguma, proti, manī iezagušās rūpes un atbildīgums.
Ja vēl pirms gada rakstīju par projektu „Amarillis” un to, ka stāsti par daiļdārzniecību arī esot vecuma pazīmes, kuras mani neskar, tad, vadoties pēc simptomiem, esmu kļuvusi dubultveca. Es ne tikai rūpējos un satraucos, bet nu arī esmu pievērsusies vasaras beigās iemidzinātajiem amariļļiem, kuri, it kā rīkotu sacensības par to, kurš pirmais, nu steidz pretim pavasarim, lai gan ziema nemaz nav paspējusi iestāties.

Pirmie izlūkos par laikapstākļiem tiek sūtīti ziedu pumpuri, kuriem visticamākais vēlāk pievienosies arī lapas. Viens no tiem ir īpaši sparīgs, un, it kā gribēdams darīt man jo īpaši lielu prieku, aug ne pa dienām, bet gan stundām. Tikmēr es turpinu ar tiem katru rītu sasveicināties, padzirdīt tos un ar nepacietību gaidu, kad pienāks tas brīdis un manu vienīgo telpaugu ziedi izšausies kā tāds jaungada nakts salūts.

Tikmēr viss ir pa vecam. Janvāris, spēlēdams līdzi visiem pārējiem mēnešiem, tēlo sazina ko un palaidis negantu vēju, kas savukārt, tēlojot kaķus, jau kuro vakaru skrapstina palodzi, bet tikmēr es, kā jau ierasts, gaidu pavasari.

Lai silti un sausas kājas!

P.S. Pašā vakarpusē ienāciet uz tēju. Būs ziloņi. Citādi ziloņi.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Projekts Amarillis II”

  1. bet pukītes tak ir forši. kapēc uzreiz vecums :/ man, piemēram, patiktos izaudzēt avokado birzi. pirmo avokado izaudzēju vēl, manliekas, vidusskolā (tikai nesakiet, ka es jau tad sirdī biju veca hhh). bet man viss kalst nost. man nav neviena paša zaļa īkšķa.
    tā ka lai tev veicas ar projektiņu un lai sanāk daiļš salūts! :)

  2. man liekas, ka novecot ir skaisti! kaut gan tas galīgi nav attiecināms uz tevi! mūsu vecumā dzīve tikai sākas! galvenais nezaudēt humoru! lai silti!

  3. Mājā, kas atrodas pretī manām otrajām mājām, kaut kad pagājušo nedēļ uzplaucis sarkans amarillis. Vēl tās mājas logā ir ielīmēts mazs, balts putniņš.
    Mīlīgi – sarkans amarillis un balts putniņš.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.