Skatiena spēle

Bija viena no tām skaistajām ziemas dienām, kad sals ir žēlīgs, saule devīga un kaut kur tam visam pa vidu plivinās baltas sniega pūkas, kas sasniegušas zemi, tūlīt kūst.
Pūta viegls vējš un es sacēlu mēteļa apkakli augstāk, šalli savilku ciešāk un tad es ieraudzīju Viņu.
Skatiens burtiski urbās cauri un visu laiku, kamēr gāju Viņam pretim, tas turēja mani cieši un nelaida vaļā. Viens no tiem šarmantajiem.. vintage vecuma vīriešiem, kas sen vairs nav puikas un vecums ir viņu košākā rota. Viegli smīnot, Viņš joprojām skatījās tieši virsū un gluži kā “Mona Lisa” savu skatienu noturēja no jebkura rakursa. Tā vien gribējās nolaist acis, lai vēlāk tās viegla smīna pavadītas, atkal celtu augšup. Pagāju viņam garām un tajā mirklī kaut kas tomēr lika atskatīties.

Sasodīts! Brūss reklamē šņabi :D

Foto no friendsofcannabis.com

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Skatiena spēle”

  1. Pats smieklīgākais šajā faktā ir tas, ka ne Tu, ne es.. mēs neesam gluži šīs reklāmas mērķauditorija, bet principā viņa skatiens man to pudeli pārdeva.
   Citādi – welcome to the club!

  1. Ir man tāds apzīmējums, taču tad, kad zināmā cilvēku lokā to lietoju, visiem ir skaidrs, par ko ir runa un nekas papildus nav jāpaskaidro. Vienam gan tas apzīmēs ko labu, savukārt kādam citam – vecu :D

 1. Ai, kā sasmaidījos par šo mazo miniatūru…
  Vintage vecuma vīrieši… Kolosāls apzīmējums!!!!
  Reklāma strādā pareizajā virzienā, ne? Jāpalūkojas apkārt… Acis esot dvēseles spogulis… Ko neteiksi! Jāiet būs vien uz veikalu…
  ;-)))

 2. godīgi sakot, šņabi man tā arī nesakārojās, jo pirmo no visiem ieraudzīju to plakātu, uz kura nav nekā cita, tikai Brūss. Un naivi nodomāju – re, kā pilsēta rūpējas par to, lai paceltu sieviešu pašapziņu! Jo, mīļās meitenes, paskatieties uz to plakātu – viņš skatās uz jums, tikai uz jums vienu! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.