Tradicionālā miglu bilde bez miglas

Viss būtu labi, ja vien katra nākamā diena neatskrietu arvien ātrāk, jo es nevienai no tām netieku līdzi. Laika par maz, dienu par maz. Gaismas par maz. Nekas cits neatliek, kā vien radīt pašai. Nu tad – miglu bildes bez miglas virtuvē! Citādi, tiem, kas satraucās, ka miglu bilde parādās tik vēlu, satraukumam nav pamata, šajā nedēļā visam jau ir savi saimnieki. Jūs neko neesiet nokavējuši.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Tradicionālā miglu bilde bez miglas”

 1. visiem skaistumiem jau ir savi saimnieki, arī tai glāzītei krēma liķiera…. :)

  1. Maija! Maija! Maija! Maija! Maimaimaimaimaija! Nu kā juzdama, ka man šodien ļoti vajag. Tik daudz siltuma un garduma vienā kastītē. Sākumā domāju: johai, uzminējusi manas mīļākās trifeles. Izrādās, ka tur iekšā vēl kas pavisam cits. Ak, dies! Ziloņu piparkūkas un pašdarinātas trifeles. Nu? Kā lai par jums nepriecājas un jūsu labā necenšas?

   1. A ko, Ziemassvētkus vai’ta negaidīji? ;)
    Izrādās, pat nejaušā kastīte bijusi ar nozīmi.
    Piparkūku cepšanas procesā tik izjutu, ko nozīmē ar rūpību pieiet ziloņu radīšanai – man sanāca gan mamuti, gan tapīri, kā arī ne vienam vien karstumā cieta aste un snuķis. Tavā bariņā ir tie izturīgākie eksemplāri, un saprotu, ka savu ziloņu misiju tie uzsākuši godam.

   2. Absolūti negaidīti. Es katru reizi priecājos, ja kādam izdodas mani pārsteigt. Ļoti priecājos, jo to izdarīt ir tik grūti. Tad nu es katru šādu reizi izbaudu. Paldies!

 2. koka zirdziņš, debesīgs zīzonis un – werter’s original karamele! Perfekti

 3. pirmais no maniem zirguzvēriņiem, kuram pirms pārvešanas uz jaunajām mājām, ir foto.
  eh, ka nu ballēsies, eh, ka nu zirgosies!
  āsam, Kni! paldies! :)

  1. Kumeliņš vēlāk iegalopēs virtuvē. Rudu gan teica, ka tas neesot koks un vispār, tās neesot Agneses krāsas (mēs Tevi aprunājām). Lūk. Tā.

   1. tur tas koks bišķi Nutellīgs (zini to šokolādes jociņu, ja?).
    nu, garša vismaz kaut kāda. ko tad pliku koku grauzīs, vai? :D
    akdiesiņ, ko vēl jūs runājat..?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.