Vakara lūgšana un neizdevušās pērles

Tad par to lūgšanu.
Mīļo, dieviņ! Izdari lūdzu tā, lai visi vīrieši sākot no 25 gadu vecuma ik pēc 5 gadi veselu mēnesi izjūt sieviešu cikla sajūtas. Sākot ar pirms un beidzot ar to visu, kas pēc. Tiem, kam nepielec, ka tās dzēlīgās piezīmes ir neciešamas, piespriest papildus gadu. Varbūt tad viņi vienreiz pārtrauks un sapratīs, ka baudu no tā neviena no mums negūst. Varbūt tad sapratīs, ka uzacu raustīšanas sāpes ir pusspļāviens jūrā.

Kni ir runājusi.

Bet tagad par pērlēm, kuras neizdevās.
Es gribēju bezdelīgu, man sanāca resnais putns. Viss tikai vienas vienīgas kļūdas dēļ.
Darinot cane (tā ir tā trubiņa ar zīmējumu), process veicās labi. Piecas stundas nesteidzīga darba līdz viss nonāca līdz cane samazināšanai. Bieži vien pirms šī mirkļa sametas bail, jo tās ir kādas desmit minūtes, lai salaistu dēlī visu, ko pirms tam tik cītīgi taisīju. Un man izdevās… salaist dēlī, protams. Kas gan cits.

Lai mierīgs vakars!

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Vakara lūgšana un neizdevušās pērles”

  1. tiešām, arī man putniņa krāsa pirmo asociāciju raisa ar brūnīgo mājas zvirbuli – http://www.latvijasdaba.lv/putni/passer-domesticus-l/ – un kopā ar balto fonu liekas gluži kā ziemas ainava, kad putniņi ierodas mieloties ar tiem izlikto cienastu.
   pat ja tas nav izcili graciozs un cēls putns, tomēr nokļuvis uz pērlēm liekas gluži jauks – arī tad, ja šoreiz ierindojams kategorijā pie lietām, kuras nav izdevies ietekmēt.

 1. Nu nezinu, laikam esmu ļoti, ļoti, ļoti neizglītota plastikošanas jautājumos (jo manā īpašumā ir tikai viens Kni brīnumdarbs, laikam tas būs iemesls :P un pati šo brīnumnodarbi neesmu izmēģinājusi), bet man liekas ļoti, ļoti, ļoti skaisti :)

  1. Paldies, bet tam visam bija jāizskatās citādāk. Šādi var nogriezt no cane tikai pusīti, lai to asti neredz. Nav man īsti skatāmas bildes no tapšanas brīža. Ir viena, bet, kā uz to apskatos, tur pat proporcijas nav īstās.

  1. Nē, ārā nemetīšu. Nav jau tā, ka man tās neliktos skaistas, bet no tā pamatplāna – tās ir neizdevušās. Pats zīmējums ir neizdevies. Tur ir glīti motīvi, bet putns ir tāds.. nu.. tikai spārni der.
   Un pretendēt Tu vari! Tur var varenu krelli sataisīt!

 2. tā kā es nemēģinu putnu saskatīt, motīvs man patīk! :) bet zinu, zinu kā tas ir, ka domas un ieceres nesaskan ar to, ko acis rāda :)

 3. A man saskatījās, ka Kni pieķērusies šokolādes “plastikošanai”…
  ;-))

  1. Oi, to es kādreiz darīju. Man bija šokolādes sērija, taču tā ir bīstama. Pēc tam uzreiz gribas iet pirkt šokolādi.

   1. aizmirsu pavēstīt, ka izpētīju Tavu rokdarbu bilžu arhīvu! kauns to nepublicēt vienā apkopotā vietā un visiem pieejamu! tik skaisti, smalki, radoši un iedvesmojoši, kā arī neticami koši un krāsaini! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.