Kni virtuve

love yourself more

Vasaras režīmā: starp futbolu, ikdienu un karstumu

Nē, šī nebūs taisnošanās par to, ka te tā ļoti nekas nenotiek, jo mēs visi lieli cilvēki. Ne man jums, ne jums man par kaut ko jātaisnojas. Ir vasara, un, pat ja arī ir karsts un zināms, jūs radināti pie glaunas drēbes, neuzdrošinos ar ikdienas aprakstiņu lupatām jums vicināt gar acīm, lai kaut kā jūs atvēsinātu. Vasara ir tāds labs laiks (tas, ka līst, nenozīmē, ka ir slikts laiks) ļaut sev būt, turklāt labi būt. Būt attiecīgajā mirklī. Pilnībā. Lai to īstenotu, vakarus vajadzētu darīt brīvākus ne tikai darba dienās, arī brīvdienās, tāpēc, mīļie tējotāji un kafijotāji, ziloņi uz brīdi ies atvaļinājumā, lai varētu beidzot ļauties visām tām brīvdienām, kuras vairums no mums pazīst ar vārdiem “sestdiena” un “svētdiena”.

Ja nu tomēr kādam manis pietrūkst un kārojas kādu ironisku piezīmi un pastkarti, laipni lūgti instagramā. Ja negribas nākt pa atklāto, var noglabāt kādā mapītē un stalkot. Viss atkarīgs no drosmes un tehnoloģiju iespējām.

Cik ilgi ziloņi atpūtīsies?
Un vispār, kāpēc viņiem jāatpūšas, ja jau tik maz top? Pat ja šobrīd ārā ir tipiska Latvijas vasara, dzīvoklis pamanās uzsilt (te nu bija, teicu, ka netaisnošos) un strādāt ir grūti. Tas nerada ne sajūsmu, ne arī labpatiku, tāpēc šīs nedēļas ziloņi, kurus redzēsiet šeit rīt un parīt, tapuši negaisa laikā, kad pilsētas uzkarsētais gaiss tika mazliet atdzesēts.

Ņemot vērā to, ka rītdien būs tikai bildes un īss pastāsts, par to kā katrs zilonis tapis, manuprāt, jāiesilda jūs ar dažām bildēm no mūsu Jāņu velo brauciena pa Latgali. Lūk, arī ierosinājums – aizbrauciet šovasar turp!

Lai šis ieraksts ir nevis par to, kā jums te kādu brīdi kaut kā nebūs, bet gan par to, ko iespējams saņemt. Atliek tikai pašiem izvēlēties, kur un ar kādiem stāstiem brokastot.

Lai silti!

Atvilktne: Kni.stāsts
 • Renāte saka:

  Lai Tev arī silti! (bet dzīvoklī vēsi) :)

  05/07/2016 at 12:42
  • Kni saka:

   Te vienmēr ir silts un saulains. Žalīzijas es atveru pēc pusdienlaika. Kad apmācies un līst, tad mierīgi. Labāk, lai ir saulains, ar sevi es rudenī galā tikšu. :)

   05/07/2016 at 21:25
 • sarkanakmens saka:

  Veiksmīgu atpūtu. Tā tiešām dod papildus enerģiju. :)

  05/07/2016 at 23:48
  • Kni saka:

   Paldies! Kas visforšāk, man beidzot būs nedēļas nogales, jo citādi svētdienās man ir tāds sagurums, ka gribas vēl vienu svētdienu.

   06/07/2016 at 07:28
   • sarkanakmens saka:

    Svētdienu nekad nav par daudz. :D

    06/07/2016 at 10:23
    • Kni saka:

     Nevaru nepiecienoties šim apgalvojumam. Tā ir.

     06/07/2016 at 21:44

Leave a Reply