Detaļa

“Viņam mēdzot būt arī diezgan vājas bildes, kuras viņš nerāda,” tā reiz man teica par kādu visnotaļ zināmu un, manuprāt, labu fotogrāfu. Pat ja tā arī būtu, pareizi dara. Kāpēc gan kādam būtu jādemonstrē tas, kas viņam nav sanācis? Ja tā padomā, ja cilvēki apzinātos tos brīžus, kad viņiem patiešām nesanāk, televīzijā nebūtu neviena aptrakušo šova. Svētdienās ļaudīm nebūtu ko skatīties un nebūtu par ko telefoniski notriekt naudu.

Ilgi domāju, vai man šo jums vajadzētu rādīt, jo pagaidām tā ir tikai daļa no. Detaļa. Tapšanas stadijas auglis, kuram kādu dienu būtu jākļūst par kaut ko. Šī detaļa ir tas, ko es saucu par vēlmi pārspēt sevi. Izdarīt kaut ko citādāk, kā līdz šim neesmu darījusi. Iemācīt sev kaut ko jaunu.
Pirmo mēginājumu izbrāķēju, gliemežveidīgo metāla detaļu izlauzu ārā un to, kas palika pāri, izmetu. Tik tipiski man. Kā man šodien teica, tad neesot nekāds brīnums, jo es mēdzot arī ziloņiem taisīt izmēģinājuma variantus, kuri, lai arī tiekot brāķēti, neesot nemaz sliktāki par oriģināliem.

Šī pavisam noteikti būs vasaras rota, ar kuru gan rotāt, gan piesegt krūtažu. Lai tās valkātājai nebūtu smagi, tad šajā reizē izdarīju tā, ka rotas otra puse ir tukša, tādējādi aiztaupot tai lielu daļu svara. Rota pavisam noteikti tiks papildināta ar vēl kādām detaļām un auskariem. Stiprinājums – ādas aukliņas. Bet pagaidām rota nosnaužas, līdz man radīsies sapratne, ko darīt tālāk.

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Detaļa”

 1. Man jau šķiet, ka ar katru jaunu darbu Tu pati sevi pārspēj.
  Un, kad domāju, nu nē, par šo neko foršāku uzknibināt nevar, tad ir tā – še Tev un Kni uztaisa ko tādu, ka skaties un brīnies…
  Ir tā, ka, ja dari kaut ko ar mīlestību un patiku, tad slikti nemaz nevar sanākt. ;)

  1. Paldies, Daini!
   Mana vaina ir tā, ka ar katru reizi kļūstu arvien kritiskāka pret sevi un tas man sāk traucēt. Turklāt pastāv tendence pārcensties. Šo divi iemeslu dēļ nepieciešami cilvēki, kas norautu rokas bremzi :D

 2. Vēlu veiksmi, Kni! Šis skaitoties šī pavasara top tonis :) Bet, manuprāt, ārkārtīgi grūti atrast šim tonim draudziņu, BET , Tev izdosies…un vēl kāda Top frāze- caur grūtībām mēs tikai augam ;)

  1. Lāsmu, izstāstīšu darbības principu.
   97% gadījumu tajā brīdī, kad paņemu plastikas gabaliņu rokās, tas jau kādam pieder, tāpēc nekas nebūs jāmeklē.
   Tonis, lai arī tagad aktuāls visās bodēs, manā garderobē aktuāls jau 3 gadus =) Tieši tas pats ir ar mint green.. nesaprotu, ko tie veikalnieki snauž. Manā ziloņu ērā mint green jau ir pērnā sezona.
   Bet vispār jā. Mans princips ir nedarināt anonīmam pūlim, lai kādu dienu nav jātaisa te ieraksts ar virsrakstu – izpārdošana. Lai arī pasūtījuma darbu veikšana ir izpilde, izpildot vēlmes, esmu pamanījusies radīt. Pie tā arī turpmāk taisos pieturēties.

 3. Interesants, provocējošs sākums, mēģinu iztēloties kādas būs pārējās detaļas… zinu, pārsteigums jebkurā gadījumā, kurā laikam ejot varēs iemīlēties arvien vairāk un vairāk. Vismaz tā man bija ar pirmo rotu.
  Kafijoju un kaifoju.

 4. Īsta vasaras rota. Iedomājos skaistu, garu, vasarīgu kleitu un šo kā akcentu- burvīgi!

 5. Kni, par rotu Tu visu jau zini, murr, murr, murr, bet nu lūdzu es iru viens un vienīgais Tincijs un Tincijveidīgais, un Billei būs jāiztiek tikai ar savu otro vārdu…
  :)

  1. Sievietes!
   Tincij, to neviens neapšauba, bet iedomājies, ko lai dara visas tās sešas vai cik Elīnas, kas regulāri uzstājas virtuvē? :D

 6. Njā, Elīnām grūti :D vispār jau ne tik traki.. Un pareizi jau saka, ka ar katru reizi šajā detaļā iemīlas vairāk :) Domāju, ka ar pārējām būs tāpat.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.