Imigrants? Nea, tūrists.

Izdomā parakstu un apsolu, ka Tev nekas par to nebūs. Neviens neko nedos un nost arī neņems :D Nebūs slavas pilnu stadionu, nebūs arī ziedu. Kā jau teicu, Tev nekas par to nebūs :D Apsolu, bet padauzīties jau var.

Visi attēlā redzamie lāči gājuši bojā gastronomiskā nāvē, vienīgi tūrists paglābies pateicoties savam kažokam.

Priekā!

Dauzoņa Kni

Published by

Kni

Love yourself more

One thought on “Imigrants? Nea, tūrists.”

 1. Hei cilvēki, vai tiešām nevienu nevilina iespēja iegūt lielo, mistisko neko? :D

  Ievadam….man mājās ir akvārijs, ne liels, ne mazs, bet tāds normāls (200 l). Akvārijs pamazām sāk apdzīvoties. No sākuma tajā dzīvoja tikai baktērijas, tad uzradās aļģes, pēcāk gliemeži un viena zivtele, kam pievienojās draugs (otra zivtele). Par lielu brīnumu man un prieku bērniem, zivīm nu ir bērniņi (zivtelēni). Kopā kādi 15 (grūti viņus tik maziņus saskaitīt), 1/3 no visiem ir albīni.
  Gūgles tantei pajautāju kā tad īsti rodas albīni – vispār interesanta lasāmviela, no kuras visspilgtāk aplicis man atmiņā, ka lai gan cilvēki albīnus uzskata par skaistiem un īpašākiem, dzīvnieki paši tā nedomā. Albīni bieži vien tiek atstumti un pats skumjākais, tie sava baltā izskata dēļ biežāk/ātrāk/vieglāk kļūst par kāda cita barību, jo salīdzinot ar sugas brāļiem, albīniem grūtāk maskēties. Tad nu aplūkojot jauko lāču ģimenes fotouzņēmumu, izlasot Tavu komentāru un atceroties lasīto par albīniem, lieku priekšā sekojošu parakstu zem bildes:

  Vai labi būt savādākam?
  a) jā, man patīk!
  b) nē, gribu būt kā visi!
  c) Kni, lūdzu apēd to savādo!
  :P

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.