Kaķu stāsti turpinās

Tā kā kaimiņš uz nedēļu aizlaidis uz Zviedriju komandējumā, kaķu madāmas atstātas manā pārziņā.
Madāmas dresē mani uz vella paraušanu un pārbauda manu pacietību ik minūti.

Jaunākais triks.

Apsēdos pie datora, lai mazliet palasītu un istabā ienāca Miksija. Viņa parasti nāk tā mērķtiecīgi, skatās acīs un klusi nopīkst tādu “murr”. Skaidrs ir viens, madāma aicina mani uz virtuvi. Nepiekāpjos un saku, ka lai ēd to, kas ir trauciņos. Miksija it kā aplauzusies, aiziet prom. Paiet laiciņš, istabā ienāk Dille un pēc tās pašas shēmas aicina mani uz virtuvi. Tad es galvā uzbūru ainiņu, ka viss patiesībā notiek tā.

Madāmas aiz durvīm abas sarunā, kura nāks istabā un diedelēs gardumus. Miksija ir lecīgāka, tāpēc istabā ienāk pirmā. Izgājusi savu riņķa danci un nesaņēmusi apstiprinošu atbildi uz aicinošo “murr”, dodas prom pie Dilles, kura jau gaida aiz durvīm.
“Nu?” Dille velta jautājošu skatienu Miksijai.
“Nekā, tagad ej Tu!” nomurrā Miksija un stumj Dilli uz durvju pusi. Dille mirkli uzkavējas, saņem drosmi ķepās un nāk istabā. Pietipina klāt, velta žēlīgāko skatienu, kāds nu skatienu arsenālā iespējams, taču nesaņēmusi apstiprinošu atbildi, arī dodas prom uz koridoru, kur cerību pilna gaida Miksija.

Ņemot vērā, ka nepiekāpjos, madāmas šo rituālu veic vairākas reizes pēc kārtas. Kā viņas nenogurst?
Dīvaini, stāsti par to, ka citi kaķīši ķer peles un savu mūžu nav redzējuši tik glaunu barību kā viņām, nelīdz. Šķiet, šie stāsti nelīdz neviena kaķa apklusināšanai. Tā mēs te dzīvojamies.

Foto no šejienes.

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Kaķu stāsti turpinās”

    1. Dievietēm klājas plāni, jo tā “lielā madāmu staigāšana”, kas turpinājās visa vakara garumā, nekādus augļus nenesa…

      Dille tikai izspēlēja vēl vienu triku. Palūr pa durvīm un pazūd. Paiet laiks un šī atkal savu galvu istabā iebāž :D un pazūd. Iedomājos, kā viņas tur abas vāra kaut kādas ziepes un Dille atsūtīta izlūkos, ko es daru :D

  1. Beidzot ieraudzīju tavu Ziemeļpola minkānu :)) Viņš dancināja tavu tēti – noslēpās zem mašīnas un nenāca ārā :)) Dikti smukas acis viņam – zaļas :)

    1. Jā, jā dzirdēju par puikas izgājieniem. Tagad tiekot vests laukā pavadiņā, kamēr pieradīs, jo ūļeņas šim paliks tur, kur ir un ārā būs jāiet.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.