Par Elīnām

Labrīt, te ziņojums no gultas! Kā jums klājas,kā jums iet?
Ir cilvēku vārdi, kurus ikdienā gadās dzirdēt reti, bet ir tādi, kuri kaut kādā laika periodā sasnieguši savas popularitātes virsotnes pateicoties kādai tā brīža populārai filmai vai arī kādai slavenai personībai.

Nav bijis garu runu par šo tēmu, taču zinu, ka manam vārdam bija paredzēts vēl kāds variants un iespējams mani šodien vis nesauktu Inga, bet gan Sanita vai Santa. Lai nu kā, man liekas, ka tie Sssss vārdi man nepiestāvētu, tieši tāpēc es tiku pie viena kreptīga vārda, kas var būt gan skarbs, gan maigs.

Ja tā padomā, tad vecākiem ir iespēja divas reizes bērna dzīvē izpausties, cik nu glupi un stulbi iespējams. Lieki piebilst, ka šīs divas iespējas drīkst arī neizmantot un proti – dodot vārdu, kas nevienā acī neskan kopā ar uzvārdu, kā arī ir kādu mistisko fantāziju auglis jau izsapņots smilšu kastē spēlējot ģimenēs, un otra situācija ir laikā, kad bērns tiek sūtīts uz interešu pulciņiem. Tas ir mirklis, kad vecāki var pievērst bērnu savu nerealizēto sapņu īstenošanai.

Bet vispār ne jau par to ir šis stāsts, bet gan par Elīnām!
Pirms skrienu tālākajās dienas gaitās un pēc kofera, kurā šīs dienas gaitas varēs likt iekšā, sūtu vissiltākos un mīļākos sveicienus Elīnām.
Vispirms jau manai čirkainajai Elīnai (Elīn, rītdien svinam!). Hei, Limbaži! Elīna, kuru es satieku tik reti, bet tikšanās reizes tik jaukas =) Labrīt, E.! Tad vēl vienu tālāku sveicienu uz Ņujorku – Elīnai Maģiskajai! Es nezinu, vai tā Elīna nāk tējot virtuvē, bet – Elīn, Tu, kas Brazīlijā to mākslu studē – arī Tev viens māju sveiciens vārda dienā! Sveiciens arī Elīnai N., kuru esmu mazlietiņ apdalījusi un vilcinājusies ar brīnumu radīšanu. =) Ak, jā, un mana kaimiņa Elīnai arī sirsnīgs sveiciens!

Ja nu kāda Elīna man piemirsusies, nebēdājiet! Šodiena ir patiešām jūsu =) Katrai Elīnai pa kūciņai virtuvē!

Lai silti!

Foto ar visu recepti no šejienes.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Par Elīnām”

  1. Tētis gribēja mani par Elīnu saukt. Tā ka šodien gandrīz ir arī mana vārda diena :)

  2. paldies par kūciņu! :)

    mans savs vārds kādreiz nepatika, bet nu jau esmu pieradusi. Un šeit viņš visiem patīk. Draugi pat jautāja vai man nav iebildumu, ka viņi savu meitiņu par Elinu nosauks. Tagad jūtos tikpat kā krustmāte.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.