Par “maniem” 11 vīriem!

Zvans no Ziemeļpola iebūra vēderā satraukumu. Pāris klikšķi un es jau atkal turēju īkšķus par manu favorītkomandu futbola pasaules čempionātā. Paldies TV7 par interneta translācijām! PALDIES! Paralēli skaipā stāstot rudu pekstiņus un savas sajūtas, par kurām viņa nekautrējās no sirds smieties un lai jau, svīdu uz nebēdu. Man nav kauns atzīties, ka skatoties Vācijas izlases spēles, es sāku satraukties, vēderā viss sagriežas un šoreiz vēl nevarēja redzēt, cik atlicis spēlēt, cik ilgi man vēl jāsatraucas :D Kaut kā zinot šos sīkumus, mieru saglabāt ir vieglāk. Vēl es spēlētājiem parasti stāstu, ka jāskrien ātrāk, kad jāsit un vēl sazin ko, bet šie nedzird. Laikm tik visvarošs tas internets nav :D

No malas varētu likties, ka mani pārdzīvojumi tik lieli, it kā man vīrs tur spēlētu :D Spēlē jau ar. Mani 11 vīri un malā vēl viens, kas pārējos vada. Vācijas izlase kārtējo reizi sniedza lielisku spēli un tā vien likās, ka Maradonnam šovakar būs vairāk nekā smagi un kā īstam dienvidu vīrietim, emocijas plūdīs pa asaru dziedzeriem un amats būs jāatstāj. Tā vāciešu cīņa par katru bumbu un turklāt vēl palīdzot savam vārtsargam, ir kaut kas apbrīnojams. Izlases kapteinis Filips Lāms jau kuro reizi asistē vārtsargam un glābj izlases vārtus no bumbas.

Vispār man rudu galu galā pasaka: “u r not normal”. Loģiski, ka neesmu. I’M GREAT! :D

Emanuela izklausās argentīniski. Tas viņiem uz sāpēm. :D

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Par “maniem” 11 vīriem!”

 1. šodien skatījos to spēli un tieši domāju par Tevi, jo zināju, ka tu esi kaislīga Vācijas komandas fane pēc Taviem ierakstiem:) bet man arī prieks – galvenokārt tāpēc, ka negāja man pie sirds tā Maradonnas izrunāšanās, ka Eiropā vairs futbola nava, un vispār – mēs esam vislabākie. ka tik beigās nesanāk, ka finālā būs abas Eiropas komandas:)
  P.S. sirds joprojām sāp gan par maniem favorītiem Ganu, kas devās mājup:( eh..

  1. Iedomājies, cik forši: Tu skaties futbolu un iedomājies par mani =)
   Tagad tik jāskatās, kas notiks tālāk. Spāņi tiksies ar vāciešiem, savukārt nīderlandieši ar Urugvaju. Vui… un vēl pateikt, ka Eiropā futbolā nav.

   Jau izpētīju spēļu laikus :D Nekādi plāni pagaidām tā dēļ nebūs jāatceļ. :D

 2. Un vēl viņi ir smuki un nr 3 vissmukākais visā šā gada pasākumā. Es pēc sievišķīguma principa – ja pērku kedas, tad smukākās, ja sagirbu auto, tad to, kas smuks, ja fanoju par futbolkomandu, tad par to, kurā vissmukākie spēlētāji. Šitam ir jānostrādā!

  1. Arne Friedrich?
   Sasmējos par stāstu kopumā. Man stāsts par smukumu ir tāds. Pirku flešu (latviski gan skaisti skan – zibatmiņu). Pārdevējs baigais koķetis laikam gribēja būt. Noliek man priekšā divus un tad, kad nespēju izvēlēties, uz vienu no tiem norāda – šis ir smukāks :D Paskatījos uz viņu kā uz slimu un teicu: kāda tad tam nozīme? Uz ko viņš atbildēja – tad ņemiet otru, darbosies ātrāk! Lūk, loģika!

   Bet citādi padsmitnieces gados mēdzu arī zobubirsti botām pieskaņot (pēc krāsas). :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.