Runā viesis: Uzmanies no tā, kā Tevi sauc!

To, ka es neesmu tāda viena ar tieši tādu vārdu un uzvārdu, zinu jau sen. Tiklīdz parādījās draugaļu lapa, pārbaudīju, cik tad man to vārda/uzvārda māsu ir. Pēc oficiālajiem šīs lapas datiem – septiņas, ieskaitot mani. Divas gan uzvārdu mainījušas, jo apprecējušās (bet spītīgi tur iekavās veco), savukārt kāda cita ieprecējusies “manā” uzvārdā. Tātad septiņas iespējas sastrādāt šmuci. Kādu tieši? Lasi zemāk!

Uzmanies no tā, kā Tevi sauc!

Šodien paslēpu kādu komentāru. Negribīgi, protams, jo tas ir principa jautājums. Internets ir brīva vide. Te cilvēki sauc sevi, kā vēlas, raksta, ko vēlas, un kaut ko dzēst vajadzētu tikai tad, ja tas ir patiešām cieņu aizskaroši un to pieprasa tiesībsargājošas iestādes.

Lieta sekojoša:

Kāds uzrakstījis komentāru. Nekā TĀDA tur nebija, bet, izrādās, komentāra autoram ir tāds pats vārds, kā kādam (laikam jau) ietekmīgam cilvēkam. Lai arī man nav ne jausmas, kas ir šis cilvēks… tieku bombardēta ar vēstulēm, kurās prasa izņemt komentāru, jo ietekmīgajam cilvēkam uzdodot jocīgus jautājumus par “ķiķināšanu kaut kādā jaunu meiteņu portālā”. Vai manu vai! Manuprāt, patiešām ietekmīgs un izglītots cilvēks spētu no šādas situācijas iziet diplomātiski un ar ironisku smaidu, bet laikam jau es neko nesaprotu par to svarīgo personu galu.

Nobeigumā vēlējos pajautāt: Bet, ko darīt visiem īpašajiem Andriem un Jāņiem Bērziņiem? Tie arī siro pa internetiem, lūdzot izdzēst komentārus?

Tagad es ķiķinu: Un, ak, jā, kad nākamreiz, mīļo lasītāj, vēlies atstāt komentāru šajā “kaut kādā jaunu meiteņu portālā”, padomā, noskaidro, vai Tavs vārds nav tāds pats kā kādam ļoti ietekmīgam cilvēkam, jo tādā gadījumā man atkal var nākties izdzēst Tevis teikto!

Tādi, lūk, komentāri, t.i., pīrāgi! No vienas puses varbūt var arī saprast, bet tiklīdz mēģinu saprast, tā atceros par Jāņiem Bērziņiem un mana sapratne pazūd.

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Runā viesis: Uzmanies no tā, kā Tevi sauc!”

  1. Oi, cik sen te nebiju viesojusies… salasījos stīvām (šķībām) acīm :)
    Un sveiciens tev no Jāņa Bērziņa!
    Lai dzīvo personības dubultošanās, priekā!

  2. :) Atceros, kā vienam čalītim bija tāds pats uzvārds un vārds, kā tam džekam, kurš nošāva policistu. Tas čalītis nabadziņš uzrakstīja profilā – es nevienu nenogalināju! :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.