Tev nebūs medu ar pienu ēst!

Esmu izpelnījusies LMT nicinājumu un šodien saņemto rēķinu uzskatu par sodu, kura summu var šifrēt pavisam vienkārši – Tev nebūs ar bitēm un telēm biedroties. Summa par “citām” sarunām ir gluži kā pliķis, kas cirsts vienlaicīgi pa abiem vaigiem, jo paskatoties uz minūšu skaitu, ir skaidrs – citos tīklos runāt labāk pat neuzdrošināties. Skaidrs ir arī fakts, ka teikt paldies par saņemtajiem apsveikumiem Ārzemijā arī dārgs pasākums un pasarg’ dies’, ja Ārzemijā raksti īsās ziņas uz Ārzemijas telefonu. Lēti ir tikai mājās un tikai ar sava žoga robežās dzīvojošajiem cilvēkiem. Neko citu LMT neatbalsta.Tev nebūs ar importu sazināties!
Baisākais jau ir tas, ka man nekārojas pārvērsties par biti un nekārojas kļūt par teli.
Visa šī sakarā finansiālu iemeslu vadīta ziņoju: cienījamās bites un (go)teles, no manis saņemsiet tikai īsziņas un epastus. LMT nedos man šomēnes ne pienu, ne medu. Ļauj lidot tikai ar gaisa balonu.

Foto no šejienes

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Tev nebūs medu ar pienu ēst!”

 1. Mēs gan visa ģimene pārgāja uz Bitēm, jo LMT vienkārši rauj nerāāli nost. Un |Bite ir izdevīgāka. Veiksmi Knī, cīnoties ar bitēm un medu gaisa balonā!!! :dd

 2. Varbūt paskaties izdevīgāku LMT tarifu plānu. Piemēram, kādu no Vienādajiem vai Formulām. Izpēti savus rēķinus, cik min vidēji runā, vai aizraujies ar SMS sūtīšanu, utt. Man agrāk bija Mūsējie, tad sanāca krietni pārmaksāt, jo salīdzinoši daudz bija nemūsējo sarunas. Tagad paņēmu Vienādais 400, un man atkrīt galvas lauzīšana, nez kādam tīklam pieder numurs, uz kuru taisos zvanīt.

  1. Būs tā arī jādara, kā Tu saki, bet Formula neder, man tā jau ir un, kā kāds izpētīja, tur ir nenormālas summas zvanot uz citiem tīkliem. Vienkārši baisas.

 3. Es par bitēm.. :) Kopš pārgāju no LMT (arī bija formula) – rēķini saruka vismaz par 1/2 un šobrīd pat vēl vairāk sarukuši, pretēji sarunām un to ilgumam, kas ir tikai pieaudzis.. Turklāt visas SMS (neierobežots skaists) par velti LV robežās jebkuram operatoram… :) Un mīts, ka bites nav zonā, ir tikai mīts…

 4. Maini uz Biti – nenožēlosi!Arī pirms tam biju LMT! Pie tam ilgus gadus…
  Rēķini uz pusi mazāki, serviss ļoti labs, labi piedāvājumi un akcijas!

  Neviena slikta vārda!!! Un jā, neesmu bijusi vietā, kur Bitītei nav bijusi zona :)

 5. Man ir līdzīga problēma, tikai UK ar vietējo operatoru… Žēl pat to laiku, kad mājas telefons bija par velti, neviens nekur nekavēja un visiem bija vienalga, kur Tu atradies, jo Tevi tāpat varēja sameklēt! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.