Tik paklau, kā tas skan!

Vienmēr ar lielu interesi esmu klausījusies, kā kāda zināma dziesma cita mūziķa balss skaņās pārvēršas teju vai līdz nepazīšanai, vai arī vienkārši iegūst kādu neierastu skanējumu, par kuru iepriekš nemaz ar nebiju iedomājusies. Tas ir kā pielaikot citu ādu, citu drānu vai izmantot citus aksesuārus. Paliec pats, tikai skanējums mainās.

Tā arī jums vēlos piedāvāt labi zināmu dziesmu citus skanējumus.
Radiohead “Creep” pavisam džezīgā versijā Karen Souza izpildījumā.

Oasis “Wonderwall” Paula Ankas izpildījumā varētu kļūt pat par kvikstepa gabalu.

Un ticiet vai ne, bet pat Bītlu “All My Lovin'” Eimijas Vīnamājas (Amy Winehouse) skanējumā izklausās nevis pēc skrējiena, bet pēc glāstiem.

Ja arī Tu zini kādu labu gabalu, kurā kāds pielaiko kāda cita “drānas”, neturi plati zem pūra un skandini vaļā!

Published by

Kni

Love yourself more

20 thoughts on “Tik paklau, kā tas skan!”

 1. Ar zināmu dziesmu citiem skanējumiem padalīties nezināšu.
  Gribēju tikai pateikt, ka man mīļš tas virtuves labā sāna augšējais stūrītis “Kni runā ar sevi”. Bieži pilnībā atbilstošs manām konkrētā brīža sajūtām/aktualitātēm. Arī šoreiz.

  Lai lieliska rītdiena un visas šīs nedēļas noslēguma brīvdienas!

  1. Paldies, L! Tur parasti nonāk mazziņas, kuras nekad nedavelk līdz virtuves ierakstiem, vai arī tās ziņas, kuras nav īsti komentējamas un vienkārši gribas pateikt. Priecājos, ka atrodi sev ko derīgu tajā.

 2. Paldies, patika abi divi ieteikumi. Emīlju gan LV ļoti centīgi cenšas padarīt apnicīgu, proti, izdara ar viņu to, ko izdarīja ar Gotye, proti, drillē tā, lai vēmiens nāktu pēc iespējas ātrāk.

 3. tā kā es radio neklausos, TV neskatos un internetu lietoju tikai tad, kad gribi, Emīlija un Gotye man joprojām sniedz baudījumu :) varbūt izmēģini arī Tu tos ne-…… :)

  1. Mhm, pateikšu kolēģiem, lai blakus telpā izslēdz radio, jo man tagad būs klusums. TV man nav.. bet vispār, Lienīt, viss ir gauži vienkārši, es nomainīju radio staciju un tur tādu Gotye un Emelie Sandei neviens nepazīst. =)

 4. rau, te otrādi – koverversija tik ļoti zināma, bet oriģināls īstenībā ir šis. Don McLean – American Pie: http://www.youtube.com/watch?v=iMlzfpwJZuc
  no ļoti populārajiem var arī pieminēt “Here comes the Sun”, kura oriģināls pieder Bītliem, bet vismaz tikpat ja ne vēl populārāka ir Ninas Simones versija.
  līdz ar šo Tavu tēmu atceros reiz radio101 bija vesela sērija, kur, tikai labi ieklausoties, varēja atpazīt pazīstamo dziesmu. un kādēļ es nevienu no tām tagad neatceros!

 5. Starp citu, cover versiju pavēlnieki un karaļi vakaros ir RīgaRadio. http://www.rigaradio.lv
  Tur tad var arī klausīties. Kopš sāku praktizēt šo radio, tā vakari tik skanīgi, tik skanīgi.

  1. Hmm… šodien jau pa radio dzirdēju šai dziesmai ļoooooti līdzīgu versiju. Pat mazliet maigāku.

 6. Kni! Tikko niekojos pa jūtūbi un uzgāju, redz, ko: Coldplay “Paradise” instrumentāli āfrikānisko kaverversiju “Peponi”: http://www.youtube.com/watch?v=Cgovv8jWETM&feature=relmfu Pirmā doma: jānoziņo šeit! Dienas prieks!

  Un vispār, The Piano Guys (John Schmidt & Steven Sharp Nelson) ir viena no savienībām, ko ir vērts klausīties. Es skatos uz to, KĀ viņi muzicē – dzīvām sejām, dejojošām rokām, ar visu augumu atrodoties mūzikā – un man reizē žēl, ka es tā nemāku, un prieks, ka sirds iesilst, klausoties un skatoties, cik labi sanāk citiem! Ehh…

 7. Sakarā ar to, ka tika paziņots par Damien Rice uzstāšanos Positivus (vēk, vēk.. 6 gadus džeks nokavējis), šķiet, šis ir labs brīdis, kad piemest klāt vēl dziesmu portugāļu valodā, kuru man savulaik ierādīja Bārda.
  É ISSO AI – ANA CAROLINA E SEU JORGE
  http://www.youtube.com/watch?v=CXsQf4pZJ2A

  Tā, kas Damien Rice “And So It Is”

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.