Kni virtuve

love yourself more

Vilciens ta’ aizbraucis.

Tas bija ceturtajā klasē, kad man patika Ēriks, tikai šis maita uz mani tā īsti neskatījās, aiz bizēm neraustīja un vispār.. ko es iedomājos. Laiks pagāja, izaugu es un ta šis pamanīja, tikai man vairs viņu simtu gadu nevajadzēja, jo nu kurai meitenei pamatskolas laikā vienaudži interesē. Tad bija Kaspars, Normunds.. bet Ērika vilciens jau gabalā un dūmu vairs nemana.

Khe.. kurā te vakarā uzrodas viens cits jaunskungs.. nevar saprast, vai ta no vilciena izlecis vai ta kā, bet tad, kad man šis patika pirms cik tur tiem nedaudzajiem gadiem, šis tāds bremze bija, a tagad pēkšņi atcerējies, kad es paaugusies, izskolota un dzīves mācību iepļaukāta. Šis, kā izrādās, man te kaut kur kaimiņos dzīvo… traks var palikt! Labi, ka es pārvācos :D Puisim jau nav ne vainas, tikai es ta pa šiem dažiem gadiem krietni paaugos un tagad jau nu mums tiešām nav pa ceļam. Vilciens aizbraucis, jaunas biļetes uz nākamo vairs netirgo. Nav ar’ vairs tie gadi, kad ar jaunākiem pīties :D

Uz šīs jautrās nots tad arī jums novēlu košu nedēļu (turklāt īso) un pirms tās – lielisku miegu!

Atvilktne: Kni.stāsts
 • Mēnessmeitēns saka:

  :) va ne?
  cik bieži par mums atceras tad, kad mums tie cilvēki vairs nav vajadzīgi, tad kad nereti rētas sirsniņā jau aizaugušas un mēs paceltu galvu un smaidu sejā turpinām ceļu… :)
  eh…

  Прошла любовь, завяли помидоры, Ботинки жмут и нам не по пути. :)

  20/12/2010 at 00:37
  • Kni saka:

   Nu tak. Es jau domāju, ka puišiem ir tāpat. Kādā vecumā tie netiek atzīti par labiem esam un tad, kad nu pēkšņi ir (!), visas ir gatavas sarunai, tikai vilciens ta’ aizbraucis.
   Gan jau ka šim neko nevajag, bet man tik un tā slinkums i atbildēt, i ciemos iet. Par ko tad runāt?

   20/12/2010 at 06:43
 • Ilziite saka:

  :) ir, ir tā ar tiem vilcieniem..
  Man vienas citas attiecības ar no šitās zotres.. Tik mums tā draudzība un interese tā periodiem – tad man vajag un viņam nu tā.. Tad atkal viņam vajag, a man miers.. Un tā mēs dzīvojamies, ne šur, ne tur.. :D Vilcienu depo gatavais. Šurpu turpu.. :)

  20/12/2010 at 23:00
  • Kni saka:

   Ja vismaz to tā var izmantot, bet man, kas aizbraucis, aizbraucis. Kaut kādas diskusijas var būt tikai ar tiem, kam koferi bagāžas glabātavā palikuši :D

   20/12/2010 at 23:11
   • Ilziite saka:

    laikam būsim koferiem samainījušies.. :D

    21/12/2010 at 00:04

Leave a Reply