Izsole! Pamainīti noteikumi.

Tuvākie draugi mani sauc par brīvprātīgo. Saka, ka es nodarbojoties ar labdarību un vispār visu atdāvinot.
Kad pienāk tas finansiālais mirklis, jūtos dīvaini un nekādi nevaru savu darbu novērtēt. Esmu vairākas reizes izlamāta, Fre Artilērijas ielas rezidencē kopā ar kaučsērferi Mišu no Amurikas ņēmās mani audzināt un strostēt, diktēja cenu politiku un ieteica štancēt… Arī Gicha pirms neilga laika nolasīja man nelielu lekciju kursu par tēmu “Tu sevi nenovērtē”. Savukārt pirms kādas nedēļas kādā mājas lapā viena jaunkundze, aplipinājusi sāļo riekstiņu bundžiņu (bija simpātiski.. līdz mirklim), paziņoja, ka manus ziloņus uzdarināt ir apmēram tik viegli kā divus pirkstus apčurāt (labi, šo epitetu pati izvēlējos), taču savus neizdevušos auskarus tā arī publikai neparādīja. Dūša apskrējās mazliet. Bet lai jau. Tiem, kas vēl nezina – neviens raksts nav zīmēts. Tie visi ir 3D veidoti.

Šovakar jums ir izdevība pašiem noteikt cenu. Mans novēlējums – gūstiet no šīs atrakcijas azartu un prieku, taču atcerieties, ka visas lietas ir tikai lietas. Tās iegūst tikai tik lielu nozīmi, cik mēs tām piešķiram.

Acīgākie izsolāmo ziloni jau pamanīja. Vēl acīgākie sūtīja īsziņu ar jautājumu: “Ullallā, kam tas būs?”
To tad arī izšķirsiet jūs.

Starta cena: 5 Ls
Izsole beigsies 23:30

Klau, izdaram mazlietiņ interesantāk un mazlitiņ veiklāk.
Katra nosauktā likme ir derīga 10 minūtes. Ja pēc desmit minūtēm netiek nosaukta nākamā likme, es ziloni atdodu tam, kurš likmi nosaucis pēdējais un kura likme 10 minūšu laikā nav pārsolīta. Ar katru nosaukto likmi 10 minūšu skaitīšana sākas no jauna, taču tas nenozīmē, ka jāgaida 10 minūtes, lai nosauktu nākamo. Citādi mēs te iemigsim :D

To beigu laiku arī nenosaukšu. Iztiksim ar tām desmit minūtēm. Tiklīdz 10 minūtes pēc likmes nosaukšanas ir pagājušas, jaunas likmes nav, tā mums ir skaidrs ziloņa īpašnieks. Lūk! Tā būs jautrāk.

Published by

Kni

Love yourself more

81 thoughts on “Izsole! Pamainīti noteikumi.”

 1. visi laikam gaida 23:25, es arī pagaidīšu :))

  bet patiesībā Kni varētu paskaidrot cik reizes katrs drīkst solīt?

 2. Lai cik tas smieklīgi nebūtu, game over.
  Tagad varat mani izlamāt par to, ka es nomainīju noteikumus :D
  Lai neviens neuzmestu lūpu, kaut kad uzrīkos vēlreiz, bet ar šādiem pašiem noteikumiem, jo te ir virtuve. Te nav ēbajs :D

   1. a kā Tu zināji, ka Ugunsgrēku skatījos, Tu pieslēdzies manai webkamerai??? :D :D :D
    un mēs to saucam par ēbreju :)

 3. nu labi, kārtīgi nepaskatījos cik pulkstens :( galu galā savu likmi solīju 23:25, neko darīt, viss ātri mainās šajā mūsu mega ātrajā laikmetā. Lai Sanitai skaisti nēsājas! ;)

  sasodīts….kāpēc vispār rakstīju savu pirmo komentāru :D :D :D

  1. Jā.. Tavs komentārs man lika aizdomāties, ka viss būs sasodīti garlaicīgi, tāpēc nošeptējos, lai procesam piešķiltu uguntiņu.
   Vajadzēja jau tikai 10.11 Ls, lai viss turpinātos, turklāt klikšķi rakstam 10 minūšu laikā bija, likmes nē. Tāpēc es izdaru secinājumus.

   1. nopietni!!! ah cilvēki, šitādu skaistumu palaist! Bet tas Ugunsgrēks mani reāli iegāza, davai nākamreiz izsoli pēc Ugunsgrēka :P :D lūdzu, lūdzu!

    1. Pieņemsim, ka šis bija ģenerālmēģinājums.
     Cieši atvainojos tiem, kas par veiklo gājienu jūtās vīlušies, bet no sirds apsveicu Sanitu.

 4. Nu vot! Kas tā par izsoli? Varbūt es ar gribēju piedalīties. Un še TEV, maini spēles noteikumus tad, kad spēle sākusies, nu gluži kā mūsu valdība! Fuj, fuj, fuj.

  1. Labi, neburkšķi. Tagad ir 21:35
   Lai mani neapvaino negodīgumā – 21:50 sākam visu no jauna! Turpinam no esošās cenas, ko nosauca Sanita. 10.10 Ls. Viņa neiebildīs. Redz, ir laiks pat sagatavoties.

   1. Kni un ATKAL maini :D:D:D šodien Tu esi ļoti jautra! :P A, ko ar tiem, kas atmeta ar roku un aizgāja noraudāties spilvenā? Lai izsole ir līdz 6.00 rītā.

    1. Aha, un es sēdēšu visu nakti kontrolēšu :D Tici man, es redzēju statistiku, tās 10 minūtes neviens neraudāja.
     Tu izrunājies, Tev pirmajai jārīkojas.

   2. tad jau lētāk ir aplaupīt Sanitu! :D Jāuzvelk uz galvas cepure, jāpaņem mazais sēņu nazītis un jāiet meklēt Sanitu – ar vārdiem – Atdod Kni ziloni. Jāpiedabū meitene atdod smukumlietu un jāskrien prom! :D

 5. Nu tad!
  ES NOVELKU TREKNU SVĪTRU UN TURPINĀM!

  10,10 Ls.
  Tiklīdz ir nākamā likme, spēle sākas no jauna un sākas 10 minūšu atskaite.

 6. Es teiktu – zilonis Galliano cieniigs!
  Esmu veel Pariizes lielaakaa kraamutirgus iespaidota – sapriecaajusies par Chloe samta meeteli, 30.gadu Chanel kleitu, peerliiteem izshuudinaatu un veel un veel…
  Lai viegli!

 7. Une tā arī neatnāca.. tā ir mana vakara vilšanās :D Joks, protams.
  Paldies, šitas bija trakoti aizraujoši un vienu brīdi man jau likās, ka gulēt šonakt nespīd.

  PALDIES!

  Nākamreiz izsole būs pēc Ugunsgrēka un sāksim ar cenu no nulles.

   1. Es nezinu :D Pēc tās kāzu balsošanas vairs neesmu nevienu sēriju redzējusi. Liene zinās. :D

   1. ir, ir! Tagad Solveigs vietā mežoņdarbus dara Kitija (viņas meita) un ir nolaupīta Ieviņa (Leona meita)…..nespēju vien nobrīnīties par scenārija autoru “košo” iztēli, meksikāņi var iet mājās!!! :D :D :D

 8. Meitenes ir nosolījušas cenu tuvu tam, kādu es domāju sākumā, cik vispār šie zilonēni varētu maksāt…! Re, Kni, tu sevi nenovērtē!

 9. =) vispār bīstami ko tādu rīkot, vai arī lietpratējiem jātaujā pēc ieteikumiem. Lapa nokārās ļoti veikli. Kas attiecas uz to finansiālo puisi, naudu ir forši tērēt, bet darinot kaut ko.. eh, nu nepatīk man par to domāt, tāpēc man vajag šito nu.. menedžeri :D

 10. Pardon, Kni! Es aizmigu, tā ar pat sākumu nesagāidījusi! Toties ieguvu atbildi uz jautājumu – vai sports dod enerģiju- NĒ!
  Man prieks par izdevušos aukcionu! Nākamo centīšo nenogulēt! :*

 11. … un tad atnāk rediiss un viņam saļimst ceļi pie šitā zilonīša. oj, labi, ta viņš jau nosolīts, a to vēl kristu kārdināšanā pāris dienas pirms algas :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.